536 559 160

Ownership
i pięciogwiazdkowa
obsługa to nasze
standardy

Misja

Wykorzystywać wiedzę i potencjał kreatywny do tworzenia optymalnych rozwiązań komunikacyjnych, przynoszących długotrwałe korzyści markom i konsumentom.

Wizja

Nieustająco zaskakiwać świat.

Poznaj nasze wartości

Odwaga
Zaangażowanie
Otwartość
Skupienie
Szacunek

Potrafimy wyrażać własne zdanie i przedstawiać argumenty. Jesteśmy asertywni jeśli sytuacja tego wymaga. Nie boimy się eksperymentować i popełniać błędy. Ważne jest, aby wyciągać z nich wnioski i się na nich uczyć.

Każdy z nas interesuje się tym, co dzieje się w firmie. Robimy to co warto, a nie tylko to co musimy. Nie wykonujemy ślepo poleceń przełożonych, wychodzimy z własną inicjatywą. Chcemy wiedzieć, co robią współpracownicy, dzielimy się wiedzą i uczymy się od nich.

Czerpiemy z doświadczeń innych, bo każdy może wnieść coś pozytywnego do naszej pracy. Komunikujemy się ze sobą jasno i czytelnie, bez zbędnych niedomówień.

Skupiamy się na najbliższej przyszłości, pamiętając o tym, co dalej. Wiemy, jak ułożyć własną pracę, potrafimy rozdzielić zadania na ważne i ważniejsze. Staramy się nie przerywać innym wykonywanych zadań i koncentrować się na jednym zadaniu w danym momencie. Równocześnie mamy w pamięci co jeszcze musimy zrobić, aby osiągnąć założony cel.

Szanujemy siebie nawzajem oraz klientów dla których pracujemy. Słuchamy opinii innych i jesteśmy nastawieni na współpracę, nawet, jeżeli nie zawsze się ze sobą zgadzamy.

Posiadamy odpowienie
kompetencje

Współpracujemy z markami długofalowo. Kierujemy się głębokim zrozumieniem celów biznesowych danego projektu.

Strategy
Creative & Design
Integrated campaigns
Social media
Technology & Innovation
Content marketing
lead advertising
Lead advertising
Public relations & influence
Ambient & direct marketing
Events
Media planning & buying

Rozumiemy ludzkie zachowania oraz jawne i skrywane potrzeby, szczególnie w ujęciu dynamicznie zmieniającego się marketingu, co sprawia, że insight, strategia komunikacji czy promocja sprzedaży są naszą idealną odpowiedzią na potrzeby każdego rynku.

Tworzymy idee, koncepty. Stosujemy storytelling oraz efektywne formy reklamowe. Zaskakujemy kreacją. Stworzona przez nas identyfikacja wizualna, oparta o założenia strategiczne i koncepcje każdorazowo tworzy unikatową tożsamość marki.

Prowadzimy marki i produkty w ciągle zmieniający się świat mediów, łączymy kompetencje i doświadczenia, aby, tworząc kampanie zintegrowane, dobrać najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy tam, gdzie tradycyjne ATL i BTL nie wystarcza.

Wzbudzamy realne zaangażowanie odbiorców, poprzez indywidualnie dobraną strategię social media, platformę i język komunikacji. Facebook, Instagram i Snapchat nie mają przed nami tajemnic. Analizujemy efekty kampanii i dostarczamy wiarygodne dane.

Łączymy technologie i innowacje. Dostarczamy unikalne doświadczenia w sferze digital, oparte na dostępnych platformach oraz innowacjach. Budujemy produkty z zakresu aplikacji, web development’u, kampanii display, performance, w oparciu o kodowanie i e-mail marketing.

Generujemy ruch organiczny, stawiając na relacje i dialog. Poprzez analizy danych, złożone strategie komunikacji, aż po angażujące i wartościowe treści, a wszystko to z wykorzystaniem wewnętrznych zasobów agencji.

Opracowujemy efektywne sposoby na generowanie leadów, które kolejno pielęgnujemy i wdrażamy w działania CRM-owe wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze narzędzia liderów e-mail marketingu. W ten sposób zawsze jesteśmy pewni efektów, jakie przyniesie walidacja.

Planujemy, tworzymy, wdrażamy i wspieramy marki w działaniach wpływających na wizerunek. Dbamy o relacje z mediami. Rekomendujemy akcje wywołujące zamierzony wpływ, poprzez szczegółową analizę danych (data-driven). Prowadzimy komunikacje, w których obecni są influencerzy.

Znajdujemy bezpośrednie i najskuteczniejsze sposoby dotarcia do klientów. Łącząc niestandardowe kreacje, własne narzędzia i kompetencje BTL-owe, wychodzimy znacznie poza spodziewane efekty.

Dostarczamy unikalnych doświadczeń dopierając scenariusze i realizując działania o wszelkiej skali. Łączymy potencjalnych konsumentów z markami w niebanalny i dotykający wszystkich zmysłów sposób dostarczając unikalne doświadczenia.

Analizujemy, optymalizujemy i dobieramy najlepsze kanały dotarcia. Aby prowadzone przez nas kampanie reklamowe były najefektywniejsze, wspieramy naszych klientów zaczynając od planowania, po zakup mediów.

Zaangażowany i doświadczony
zespół

Ludzie pracujący nad danym projektem są zaangażowani w niego na każdym etapie i mają jego całościowy obraz.

Client Service
Jakub
Czaplicki
Client Service Director
IT
Piotr
Śmietana
Head of IT
Client Service
Joanna
Adamowska
New Business Director
Creative Team
Szczepan
Barański
Senior Graphic Designer
PR
Patrycja
Czak
PR Manager
Strategy
Anna
Kiljan-Szydełko
Senior Strategy Planner
Client Service
Ewa
Hałabura
Account Director
IT
Grzegorz
Wawrzak
PHP Developer
Creative Team
Jakub
Przybysz
Art Director
IT
Jan
Ciesielczyk
Junior Front-End Web Developer
Client Service
Justyna
Kofin
Senior Account Manager
Creative Team
Łukasz
Gręda
Copywriter
Team Member
Krzysztof
Adamus
Co-Founder
PR
Magdalena
Mendel
PR Manager
IT
Rafał
Olszewski
PHP Developer
Client Service
Katarzyna
Brożyna
Account Manager
Creative Team
Michał
Zieliński
Content Designer
Team Member
Przemysław
Fuksa
Co-Founder
zobacz cały zespół
ukryj
P&G
Allegro Group

Potwierdzone wyniki

Jesteśmy nagradzani za kreatywne i efektywne działania marketingowe.

Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Twojej marce.

zapraszamy do kontaktu