536 559 160

Ownership
i pięciogwiazdkowa
obsługa to nasze
standardy

Misja

Za dobrymi pomysłami zawsze stoją ludzie.
Na co dzień posługujemy się wartościami, które pozwalają nam skutecznie budować partnerskie relacje z Klientem. Jesteśmy elastyczni i rozumiemy sens projektów, nad którymi pracujemy. Wierzymy, że sukces Klienta jest naszą wspólną odpowiedzialnością.

Wizja

Lubimy wyzwania.
Korzystamy z naszego doświadczenia i wierzymy, że nieustanny rozwój pozwala nam tworzyć idee kreatywne, które wyznaczają nowe trendy w komunikacji.

W naszej pracy
kierujemy się wartościami

Odwaga
Zaangażowanie
Otwartość
Skupienie
Szacunek

Potrafimy wyrażać własne zdanie i przedstawiać argumenty. Jesteśmy asertywni jeśli sytuacja tego wymaga. Nie boimy się eksperymentować i popełniać błędy. Ważne jest, aby wyciągać z nich wnioski i się na nich uczyć.

Każdy z nas interesuje się tym, co dzieje się w firmie. Robimy to co warto, a nie tylko to co musimy. Nie wykonujemy ślepo poleceń przełożonych, wychodzimy z własną inicjatywą. Chcemy wiedzieć, co robią współpracownicy, dzielimy się wiedzą i uczymy się od nich.

Czerpiemy z doświadczeń innych, bo każdy może wnieść coś pozytywnego do naszej pracy. Komunikujemy się ze sobą jasno i czytelnie, bez zbędnych niedomówień.

Skupiamy się na najbliższej przyszłości, pamiętając o tym, co dalej. Wiemy, jak ułożyć własną pracę, potrafimy rozdzielić zadania na ważne i ważniejsze. Staramy się nie przerywać innym wykonywanych zadań i koncentrować się na jednym zadaniu w danym momencie. Równocześnie mamy w pamięci co jeszcze musimy zrobić, aby osiągnąć założony cel.

Szanujemy siebie nawzajem oraz klientów dla których pracujemy. Słuchamy opinii innych i jesteśmy nastawieni na współpracę, nawet, jeżeli nie zawsze się ze sobą zgadzamy.

Zaangażowany i doświadczony
zespół

Ludzie pracujący nad danym projektem są zaangażowani w niego na każdym etapie i mają jego całościowy obraz.

Client Service
Jakub
Czaplicki
Client Service Director
IT
Piotr
Śmietana
Head of IT
Strategy
Piotr
Pal
Head of Strategy
Client Service
Joanna
Adamowska
New Business Director
Creative Team
Szczepan
Barański
Senior Graphic Designer
P&G
Allegro Group

...i branża.
Potwierdzone wyniki

Jesteśmy nagradzani za kreatywne i efektywne działania marketingowe.

Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Twojej marce.

zapraszamy do kontaktu